Z okazji Dnia Kobiet powstało całe stadko romantycznych i kobiecych tagów, oczywiście z udziałem pięknych kwiatów z Wild Orchid Crafts.
Na każdym tagu jest jedna magnolia, do której dobrałam odpowiednie kolorystycznie pozostałe kwiaty (15mm różyczki i sweethearts). Manekiny wycięłam Marianne D LR0292 i ubrałam je w koronkowe sukienki. Pod nimi przykleiłam serwetki Marianne D CR1201. Papiery to Hello Baby i Vintage Time Craft&You Design.
Magnolie z WOC są prześliczne, prawda? Bardzo je lubię, dodają pracom mnóstwo wdzięku.
Materiały z Wild Orchid Crafts:
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie!
poniedziałek, 9 marca 2015
piątek, 6 marca 2015
Z narcyzami
Dzisiaj pokażę Wam, jak uniwersalna jest ramka Marianne D LR0351 - tym razem zrobiłam z jej użyciem kartkę wielkanocną.
Narcyzy zrobiłam za pomocą wykrojników duży kwiatek wycięłam LR0128, a małe LR0145. Użyłam białego papieru czerpanego i żółtego papieru Craft&You Design Easter Greetings 03. Do kompozycji dodałam też żółte kwiatuszki sweethearts z Wild Orchid Crafts, delikatne gałązki CR1307 i storczyki COL1379, które wycięłam z zielonego papieru i udają duże listki. Żółty papier to Spring Garden 03 Craft&You Design.
Gniazdko zrobiłam według mojego kursu.
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :* Życzę udanego weekendu :)
Narcyzy zrobiłam za pomocą wykrojników duży kwiatek wycięłam LR0128, a małe LR0145. Użyłam białego papieru czerpanego i żółtego papieru Craft&You Design Easter Greetings 03. Do kompozycji dodałam też żółte kwiatuszki sweethearts z Wild Orchid Crafts, delikatne gałązki CR1307 i storczyki COL1379, które wycięłam z zielonego papieru i udają duże listki. Żółty papier to Spring Garden 03 Craft&You Design.
Gniazdko zrobiłam według mojego kursu.
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :* Życzę udanego weekendu :)
środa, 4 marca 2015
Rameczka
Dzisiaj chciałam Wam pokazać kolejne nowości marcowe Marianne Design: piękną, wytłaczaną ramkę LR0351 i sylwetki dziewczynek. Przy ich pomocy zrobiłam zaproszenia na komunię.
Dziewczynka z warkoczykiem to Marianne D LR0350. Dodałam tutaj kwiaty z Wild Orchid Crafts i śliczne gałązki Marianne D CR1307. Przy wycinaniu ramki wycięłam również jej wnętrze, tak by otaczała sylwetkę.
Druga kartka jest jeszcze prostsza, tym razem użyłam sylwetki Marianne D LR0349. Wycięłam ramkami dwie warstwy i wszystkie podkleiłam kosteczkami, by było przestrzennie.
Dziękuję za odwiedziny i wszystkie miłe słowa :*
Dziewczynka z warkoczykiem to Marianne D LR0350. Dodałam tutaj kwiaty z Wild Orchid Crafts i śliczne gałązki Marianne D CR1307. Przy wycinaniu ramki wycięłam również jej wnętrze, tak by otaczała sylwetkę.
Druga kartka jest jeszcze prostsza, tym razem użyłam sylwetki Marianne D LR0349. Wycięłam ramkami dwie warstwy i wszystkie podkleiłam kosteczkami, by było przestrzennie.
Dziękuję za odwiedziny i wszystkie miłe słowa :*
wtorek, 3 marca 2015
Smacznego Jajka
Niedawno pojawiły się piękne nowości Craft&You Design, oczywiście nie mogłam się powstrzymać przed ich wypróbowaniem.
Nowe kolekcje papierów zachwyciły mnie pięknymi kolorami i wzorami. Do zrobienia kartki użyłam niebieskich papierów z kolekcji Easter Greetings. Z jednego z tych papierów, EG 06, pochodzi obrazek dziewczynki. Napis wycięłam nowym wykrojnikiem Craf&You Design CW005.
Gniazdko zrobiłam według mojego kursu, dodałam bazie wycięte wykrojnikiem Craf&You Design CW008 i tekturowe narożniki z Wycinanki.
Śliczne są te niezapominajki, prawda?
Wszystkie kwiaty pochodzą oczywiście z Wild Orchid Crafts, a listki wycięłam z zielonego papieru czerpanego.
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie!
Nowe kolekcje papierów zachwyciły mnie pięknymi kolorami i wzorami. Do zrobienia kartki użyłam niebieskich papierów z kolekcji Easter Greetings. Z jednego z tych papierów, EG 06, pochodzi obrazek dziewczynki. Napis wycięłam nowym wykrojnikiem Craf&You Design CW005.
Gniazdko zrobiłam według mojego kursu, dodałam bazie wycięte wykrojnikiem Craf&You Design CW008 i tekturowe narożniki z Wycinanki.
Śliczne są te niezapominajki, prawda?
Wszystkie kwiaty pochodzą oczywiście z Wild Orchid Crafts, a listki wycięłam z zielonego papieru czerpanego.
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie!
poniedziałek, 2 marca 2015
Świątecznie z odrobiną różu
Próbuję się pozbyć żółtych kolorów z moich świątecznych kartek, dzisiaj pokażę próbę zielono-różową. Różowy akcent to pisanki i mnóstwo kwiatów z Wild Orchid Crafts.
Użyłam pięknych lilii, dodałam różowo-białe stokrotki, tulipany, małe kwiatuszki sweethearts, całą kompozycję uzupełniłam kwiatkami bloom foundation.
Wszystkie kwiaty stworzyły wiosenną kompozycję.
Do zrobienia kartki użyłam też nowości marcowych Marianne Design - folderem DF3414 wytłoczyłam zielony papier, niestety w namiocie bezcieniowym słabo widać tłoczenia. Pod pisankami wyciętymi COL1382 przykleiłam gałązki wycięte wykrojnikiem z zestawu DF34144. Dodałam też śliczne, delikatne gałązki CR1307 i listki LR0138.
Produkty z Wild Orchid Crafts:
Użyłam pięknych lilii, dodałam różowo-białe stokrotki, tulipany, małe kwiatuszki sweethearts, całą kompozycję uzupełniłam kwiatkami bloom foundation.
Wszystkie kwiaty stworzyły wiosenną kompozycję.
Do zrobienia kartki użyłam też nowości marcowych Marianne Design - folderem DF3414 wytłoczyłam zielony papier, niestety w namiocie bezcieniowym słabo widać tłoczenia. Pod pisankami wyciętymi COL1382 przykleiłam gałązki wycięte wykrojnikiem z zestawu DF34144. Dodałam też śliczne, delikatne gałązki CR1307 i listki LR0138.
Produkty z Wild Orchid Crafts:
Czy wiecie, jak świetne są teraz koszty przesyłki kwiatów z Wild Orchid Crafts? Za 10 produktów płaci się tylko 2,5 funta, za każdy kolejny koszty rosną o 25 pensów. Przy zakupach pamiętajcie o rabacie na hasło MONIKA10 :)
Dziękuję za odwiedziny i życzę udanego tygodnia :)
piątek, 27 lutego 2015
Ptaszek
Kolejne wyzwanie Muchi Creativity - jak zwykle pod koniec miesiąca robimy kartki w nietypowych kształtach. Tym razem to bardzo wiosenny kształt - ptaszek.
Mój ptaszek wygląda następująco:
Ozdobiłam go papierem Craft&You Design Hello Baby 6 i dodałam mnóstwo kwiatów z Wild Orchid Crafts. Kompozycji dopełniły gałązki z masy clay, ażurowe listki i napis od Rosy Owl.
Zapraszam do udziały w wyzwaniu :)
Mój ptaszek wygląda następująco:
Ozdobiłam go papierem Craft&You Design Hello Baby 6 i dodałam mnóstwo kwiatów z Wild Orchid Crafts. Kompozycji dopełniły gałązki z masy clay, ażurowe listki i napis od Rosy Owl.
Zapraszam do udziały w wyzwaniu :)
środa, 25 lutego 2015
Wiosenny identyfikator
W sobotę odbył się zlot Craft Wawa, na który przygotowałam sobie identyfikator pełen wiosennych kwiatów.
Duży kwiat wycięłam z papieru czerpanego. Małe kwiatuszki zrobiłam na wzór przylaszczek z kwiatków z Wild Orchid Crafts. Pomalowałam je na niebiesko, odcięłam dwa płatki i skleiłam wokół pręcików. Pręciki zrobiłam z rozdzielonego sznurka, którego końce zanurzyłam w paście strukturalnej. Kompozycję uzupełniłam listkami z dziurkacza i białymi listkami z WOC. Zdjęcie zrobiłam już po powrocie do domu, więc niestety kwiatki odrobinę przywiędły ;)
Dziękuję za odwiedziny i przemiłe słowa :* Pozdrawiam serdecznie!
Duży kwiat wycięłam z papieru czerpanego. Małe kwiatuszki zrobiłam na wzór przylaszczek z kwiatków z Wild Orchid Crafts. Pomalowałam je na niebiesko, odcięłam dwa płatki i skleiłam wokół pręcików. Pręciki zrobiłam z rozdzielonego sznurka, którego końce zanurzyłam w paście strukturalnej. Kompozycję uzupełniłam listkami z dziurkacza i białymi listkami z WOC. Zdjęcie zrobiłam już po powrocie do domu, więc niestety kwiatki odrobinę przywiędły ;)
Dziękuję za odwiedziny i przemiłe słowa :* Pozdrawiam serdecznie!
wtorek, 24 lutego 2015
Znów na żółto
Kolor żółty zdominował w tym roku moje wielkanocne kartki. Dzisiaj kolejna żółta kartka, tym razem z moimi kwiatami i wykrojnikami Rosy Owl.
Użyłam małego napisu Radosnych świąt, dodałam listki róży i długie listki, które wspaniale sprawdziły się w wiosennej kompozycji.
Narcyzy zrobiłam za pomocą wykrojników Marianne D: duży kwiatek wycięłam LR0128, a małe LR0145. Użyłam białego papieru czerpanego, który przemalowałam na żółto. Ażurowa bramka to Marianne D CR1304, dodałam też żywicznego ptaszka Primy i gałązki z masy clay.
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam!
Użyłam małego napisu Radosnych świąt, dodałam listki róży i długie listki, które wspaniale sprawdziły się w wiosennej kompozycji.
Narcyzy zrobiłam za pomocą wykrojników Marianne D: duży kwiatek wycięłam LR0128, a małe LR0145. Użyłam białego papieru czerpanego, który przemalowałam na żółto. Ażurowa bramka to Marianne D CR1304, dodałam też żywicznego ptaszka Primy i gałązki z masy clay.
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam!
piątek, 20 lutego 2015
Ribbons and pearls
Wstążki i perły to temat kolejnego wyzwania Marianne`s Design Divas. Do zdobycia dwie świetne nagrody od sponsorów, a wyzwanie bardzo przyjemne, więc zapraszam do wspólnej zabawy.
Moja interpretacja to słodka kartka z tortem :)
Tort wycięłam nowy Marianne D LR0341 i poszalałam z perełkami. Dodałam ramkę z serwetki Marianne D CR1248.
Kwiaty zrobiłam wykrojnikiem CR1203 z różowego papieru czerpanego, dodałam różyczki RB2215 i listki LR0138.
Wewnątrz kartki przykleiłam baloniki COL1378.
Zapraszamy do wspólnej zabawy! Pamiętajcie, że aby wziąć udział w walce o nagrodę, trzeba użyć minimum trzech produktów Marianne Design :)
Moja interpretacja to słodka kartka z tortem :)
Tort wycięłam nowy Marianne D LR0341 i poszalałam z perełkami. Dodałam ramkę z serwetki Marianne D CR1248.
Kwiaty zrobiłam wykrojnikiem CR1203 z różowego papieru czerpanego, dodałam różyczki RB2215 i listki LR0138.
Wewnątrz kartki przykleiłam baloniki COL1378.
Zapraszamy do wspólnej zabawy! Pamiętajcie, że aby wziąć udział w walce o nagrodę, trzeba użyć minimum trzech produktów Marianne Design :)
czwartek, 19 lutego 2015
Dla chłopca i dla dziewczynki
Chłopięca pamiątka chrztu z obrazkiem aniołka, sercem serce Marianne D LR0299 i kwiatami z Wild Orchid Crafts: liliami, różyczkami i kwiatuszkami sweetheart.
Pamiątka dla dziewczynki na różowo - z kwiatami z Wild Orchid Crafts: białymi kwiatami jabłoni i białymi pączkami róż. Okrągłe serwetki to Marianne D CR1201 i CR1251. Świecę skleiłam z dwóch wycinanek Marianne D LR0243, aby była dłuższa. Miejsce połączenia wycinanek zamaskowałam bukiecikiem.
Dziękuję za odwiedziny, życzę miłego dnia!
Pamiątka dla dziewczynki na różowo - z kwiatami z Wild Orchid Crafts: białymi kwiatami jabłoni i białymi pączkami róż. Okrągłe serwetki to Marianne D CR1201 i CR1251. Świecę skleiłam z dwóch wycinanek Marianne D LR0243, aby była dłuższa. Miejsce połączenia wycinanek zamaskowałam bukiecikiem.
Dziękuję za odwiedziny, życzę miłego dnia!
środa, 18 lutego 2015
Zajączki
Piękne sklejkowe zajączki z Wycinanki natchnęły mnie do zrobienia wielkanocnych ozdób.
Użyłam zajączków z ornamentem i gładkiego. Sprawdziły się świetnie, są wycięte ze sklejki, sztywne i bardzo solidne. Pomalowałam je rozcieńczonym gessem, żeby je odrobinę wybielić, przykleiłam do patyczków do szaszłyków i ozdobiłam kwiatami.
Wszystkie kwiaty, jakich użyłam pochodzą z Wild Orchid Crafts, natomiast duże listki wycięłam wykrojnikiem Rosy Owl. Mały zajączek z zestawu łączka przycupnął na dole wśród kwiatów, w drugiej doniczce dodałam ażurowe kwiatuszki również z tego zestawu.
Wybieracie się w sobotę na Craft Wawa? Może się tam spotkamy?
Dziękuję za Wasze odwiedziny i miłe słowa :* Pozdrawiam!
Użyłam zajączków z ornamentem i gładkiego. Sprawdziły się świetnie, są wycięte ze sklejki, sztywne i bardzo solidne. Pomalowałam je rozcieńczonym gessem, żeby je odrobinę wybielić, przykleiłam do patyczków do szaszłyków i ozdobiłam kwiatami.
Wszystkie kwiaty, jakich użyłam pochodzą z Wild Orchid Crafts, natomiast duże listki wycięłam wykrojnikiem Rosy Owl. Mały zajączek z zestawu łączka przycupnął na dole wśród kwiatów, w drugiej doniczce dodałam ażurowe kwiatuszki również z tego zestawu.
Wybieracie się w sobotę na Craft Wawa? Może się tam spotkamy?
Dziękuję za Wasze odwiedziny i miłe słowa :* Pozdrawiam!
wtorek, 17 lutego 2015
Pulowerek
Męski bon na sesję zdjęciową ozdobiłam pulowerkiem.
Bon jest bardzo prosty, dodałam tylko świetne wycinanki z wykrojnika Marianne D DF3410.
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie!
Bon jest bardzo prosty, dodałam tylko świetne wycinanki z wykrojnika Marianne D DF3410.
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie!
poniedziałek, 16 lutego 2015
Wiosennie
Jak wiecie lubię czasem coś zrecyklingować, tym razem znowu wzięłam się za rolkę po taśmie pakowej i zrobiłam coś w rodzaju ozdoby wielkanocnej ;)
Wewnątrz rolki umieściłam gniazdko, zrobione według mojego kursu rolkę przykleiłam na papierowej rurce i podstawce. Całość ozdobiłam mnóstwem kwiatów z Wild Orchid Crafts, wybrałam te w kolorze żółtym i białym.
Użyłam pięknych lilii, magnolii, tulipanów i płaskich kwiatuszków, które świetnie wypełniły kompozycję.
Zrobiłam z beermaty krzywy płotek, pokryłam go pastą strukturalną, by wyglądał na stary i odrapany.
Rolkę i podstawkę okleiłam, papierem Hello Baby 6 Craft&You Design.
Materiały z Wild Orchid Crafts:
Mixed Color MulberryPaper Wild Roses 1¼" (30mm)
Wewnątrz rolki umieściłam gniazdko, zrobione według mojego kursu rolkę przykleiłam na papierowej rurce i podstawce. Całość ozdobiłam mnóstwem kwiatów z Wild Orchid Crafts, wybrałam te w kolorze żółtym i białym.
Użyłam pięknych lilii, magnolii, tulipanów i płaskich kwiatuszków, które świetnie wypełniły kompozycję.
Zrobiłam z beermaty krzywy płotek, pokryłam go pastą strukturalną, by wyglądał na stary i odrapany.
Rolkę i podstawkę okleiłam, papierem Hello Baby 6 Craft&You Design.
Materiały z Wild Orchid Crafts:
Mixed Color MulberryPaper Wild Roses 1¼" (30mm)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)









.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)