Witajcie :)
Na specjalne, 18 urodziny, zrobiłam specjalną kartkę - cukierek. Ozdobiłam ją kwiatami, które zrobiłam z niebieskiego foamiranu, dodałam też piękne, ażurowe tekturki Anemone - ramkę owalną Wiosna i Majowe zawijaski 02, które wspaniale dodały całości uroku. Oczywiście nie mogło zabraknąć białych kulek, perełek i brokatu.
Po pełną listę użytych produktów zapraszam na bloga Scrapka.
Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i każde pozostawione słowo :* Trzymajcie
się zdrowo!
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)



.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)