Witajcie :)
Z okazji imienin ozdobiłam pudełko czekoladek. Użyłam do tego prześlicznej tekturkowej rameczki Świąteczne pikotki, która wprawdzie pochodzi z kolekcji świątecznej, ale idealnie tu pasuje. Do bukietu kwiatów dodałam tekturkowe listki z zestawu Flora i Listki oraz pełne wdzięku Ornamenty roślinne. Na koniec całość obsypałam brokatem, dodałam perełki i kuleczki.
Po pełną listę użytych produktów zapraszam na bloga Scrapka.
Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i każde pozostawione słowo :* Trzymajcie
się zdrowo!
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)