Translate

sobota, 27 czerwca 2026

Pudełko czekoladek

Witajcie :) 
Z okazji imienin ozdobiłam pudełko czekoladek. Użyłam do tego prześlicznej tekturkowej rameczki Świąteczne pikotki, która wprawdzie pochodzi z kolekcji świątecznej, ale idealnie tu pasuje. Do bukietu kwiatów dodałam tekturkowe listki z zestawu Flora i Listki oraz pełne wdzięku Ornamenty roślinne. Na koniec całość obsypałam brokatem, dodałam perełki i kuleczki.  
 


 
Po pełną listę użytych produktów zapraszam na bloga Scrapka.
 
Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i każde pozostawione słowo :* Trzymajcie się zdrowo!  
 

Brak komentarzy: