Dziś trochę powtórka z rozrywki ;) Niemal identyczną kartkę już kiedyś robiłam w wersji ślubnej, dziś urodzinowa :)
Pudełkowa kartka z moimi piwoniami z papieru czerpanego pokolorowanego farbką Matte Pink 13arts i tuszem. Serce wycięte Marianne D LR0299 oraz gałązkiLR0299 i listki CR1245, które wycięłam z zielonego papieru czerpanego.Cyfry wycięłam Marianne COL1347, a napisy W dniu i Urodzin są oczywiście od Rosy Owl.
Dziękuję za odwiedziny i wszystkie komentarze, jakie zostawiacie :) Miłego weekendu :)
sobota, 10 stycznia 2015
piątek, 9 stycznia 2015
Po prostu
Nie wiem, jak Wam, ale mi czasem się sprawdza powiedzenie, że szewc bez butów chodzi ;) W tym roku moja córa będzie szła do komunii, więc już nastrajam się komunijnie i próbuję zrobić zaproszenia. Na rozgrzewkę powstało kilka bardzo, bardzo prostych wzorów - całkiem, jakbym to nie ja robiła ;)
W poziomie...
W użyciu piękne, ozdobne ramki Marianne D LR0236 (góra) i LR0279 (dół).
W pionie z eleganckim folderem do embossingu...
W kwadracie z ramką Marianne D CR1241 i kielichem...
...z okrągłą ramką Marianne D LR0317...
I znów w pionie z prostokątem spellbindersa i kielichem.
I ostatnia z pięknym borderem Marianne D LR0300.
To dopiero początek, nie tracę nadziei, że uda się mi wymyślić coś bardziej skomplikowanego ;)
Dziękuję za odwiedziny i pozostawione miłe słowa :*
W poziomie...
W użyciu piękne, ozdobne ramki Marianne D LR0236 (góra) i LR0279 (dół).
W pionie z eleganckim folderem do embossingu...
W kwadracie z ramką Marianne D CR1241 i kielichem...
...z okrągłą ramką Marianne D LR0317...
I znów w pionie z prostokątem spellbindersa i kielichem.
I ostatnia z pięknym borderem Marianne D LR0300.
To dopiero początek, nie tracę nadziei, że uda się mi wymyślić coś bardziej skomplikowanego ;)
Dziękuję za odwiedziny i pozostawione miłe słowa :*
środa, 7 stycznia 2015
Na poczatek
Debiut w nowym DT to zawsze stresujący moment, ale jakoś zacząć trzeba, a
więc zaczynam - dziś pokażę Wam moją pierwszą pracę dla Wycinanki.
Użyłam pięknego, grubego na 6mm napisu ze sklejki, który pomalowałam na biało gessem. Przykleiłam go na ramce, którą wypełniłam mnóstwem kwiatów z Wild Orchid Crafts i drobniutkimi, wycinankowymi serduszkami. Solidny napis i filigranowe serduszka kontrastują ze sobą i dzięki temu tworzą razem ciekawą całość. W kompozycję kwiatową wplotłam też porozcinane na części kwiatuszki ze świątecznego zestawu, które udają listki.
Beżowy papier w tle to jeden z arkuszy małego pada Tea Time Craft&You Design.
Dziękuję za Wasze odwiedziny i pozdrawiam Was gorąco :*
Użyłam pięknego, grubego na 6mm napisu ze sklejki, który pomalowałam na biało gessem. Przykleiłam go na ramce, którą wypełniłam mnóstwem kwiatów z Wild Orchid Crafts i drobniutkimi, wycinankowymi serduszkami. Solidny napis i filigranowe serduszka kontrastują ze sobą i dzięki temu tworzą razem ciekawą całość. W kompozycję kwiatową wplotłam też porozcinane na części kwiatuszki ze świątecznego zestawu, które udają listki.
Beżowy papier w tle to jeden z arkuszy małego pada Tea Time Craft&You Design.
Dziękuję za Wasze odwiedziny i pozdrawiam Was gorąco :*
wtorek, 6 stycznia 2015
Domek
Czasami potrzebne jest opakowanie na mały prezent. Ja niedawno takiego potrzebowałam, więc zrobiłam mały domek z szufladką.
Szablon domku zrobiłam sama, odrysowałam go na papierze wizytówkowym, a po sklejeniu ozdobiłam papierami z kolekcji Frozen Paper Craft&You Design. Użyłam obu stron papieru Frozen Paper 05 i Frozen Paper 06.
Domek jest mocno zaśnieżony, co pasuje do mroźnych papierów.
Drzwiczki zrobiłam z fragmentu wycinanki Marianne D CR1259. Prostokątne elementy z tej wycinanki nakleiłam na ściany jako cegiełki, zrobiłam też z nich okno. Na drzwiach nakleiłam zamek z wykrojnika Marianne D LR0312. Przed drzwiami przykleiłam płotki Marianne D CR1288. Nad drzwiami zawisł wianuszek, który zrobiłam z wycinanek z dziurkacza.
Jest też i komin ;)
Do szufladki włożyłam prezencik i domek powędrował już do nowej właścicielki :)
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie!
Szablon domku zrobiłam sama, odrysowałam go na papierze wizytówkowym, a po sklejeniu ozdobiłam papierami z kolekcji Frozen Paper Craft&You Design. Użyłam obu stron papieru Frozen Paper 05 i Frozen Paper 06.
Domek jest mocno zaśnieżony, co pasuje do mroźnych papierów.
Drzwiczki zrobiłam z fragmentu wycinanki Marianne D CR1259. Prostokątne elementy z tej wycinanki nakleiłam na ściany jako cegiełki, zrobiłam też z nich okno. Na drzwiach nakleiłam zamek z wykrojnika Marianne D LR0312. Przed drzwiami przykleiłam płotki Marianne D CR1288. Nad drzwiami zawisł wianuszek, który zrobiłam z wycinanek z dziurkacza.
Do szufladki włożyłam prezencik i domek powędrował już do nowej właścicielki :)
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie!
poniedziałek, 5 stycznia 2015
Przyborniki
Początek nowego roku to świetny moment na porządkowanie biurka. Dzisiaj pokażę Wam przyborniki na kredki i pędzle, które zrobiłam z puszek po orzeszkach.
Oba okleiłam papierem czerpanym i ozdobiłam kwiatami z Wild Orchid Crafts. Pierwszy jest pojedynczy, biało-kremowy z odrobiną koloru, którego dodały pęczki niezapominajek. Użyłam białych róż trellis, magnolii, małych różyczek i pięknie tłoczonych listków.
Metalową ozdobę pomalowałam gessem i przykleiłam kilka mikrokulek.
Drugi przybornik składa się z trzech części. Użyłam podobnych kwiatów, co przy pierwszym. Kolorowy dodatek to cudne, delikatne, turkusowe kwiaty jabłoni.
Na górze przykleiłam malutkie, białe różyczki w dwóch rozmiarach 10 i 15mm, uwielbiam je. Dodają pracom delikatności i naturalnego wyglądu.
Oba przyborniki wyglądają następująco:
Materiały z Wild Orchid Crafts:
Oba okleiłam papierem czerpanym i ozdobiłam kwiatami z Wild Orchid Crafts. Pierwszy jest pojedynczy, biało-kremowy z odrobiną koloru, którego dodały pęczki niezapominajek. Użyłam białych róż trellis, magnolii, małych różyczek i pięknie tłoczonych listków.
Metalową ozdobę pomalowałam gessem i przykleiłam kilka mikrokulek.
Drugi przybornik składa się z trzech części. Użyłam podobnych kwiatów, co przy pierwszym. Kolorowy dodatek to cudne, delikatne, turkusowe kwiaty jabłoni.
Na górze przykleiłam malutkie, białe różyczki w dwóch rozmiarach 10 i 15mm, uwielbiam je. Dodają pracom delikatności i naturalnego wyglądu.
Oba przyborniki wyglądają następująco:
Materiały z Wild Orchid Crafts:
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam!
sobota, 3 stycznia 2015
My home garden
Nie wiem czy pamiętacie przepiśnik, jaki zrobiłam na wyzwanie w Craft&You Design? Do kompletu zrobiłam zapiśnik na lodówkę i mały notesik do torebki.
Użyłam tych samych papierów, co przy przepiśniku: My home garden Craft&You Design. Zielony papier to My home garden 05, papier z ziołami pochodzi z małego pada. Słoiki i zioła, które przykleiłam przy kwiatach, wycięłam z arkusza My home garden 07.
Notesik również ozdobiłam zielonym papierem My home garden 05 i papierem z małego pada. Tag wycięłam z My home garden 07.
A tak wyglądał cały zestaw, powędrował do Vairatki w ramach świątecznej wymianki :)
Podzielę się z Wami jeszcze wspaniałą wiadomością - dołączyłam do fantastycznego DT Wycinanki :)
Dziękuję za odwiedziny i pozostawione miłe słowa :* Życzę udanego weekendu :)
Użyłam tych samych papierów, co przy przepiśniku: My home garden Craft&You Design. Zielony papier to My home garden 05, papier z ziołami pochodzi z małego pada. Słoiki i zioła, które przykleiłam przy kwiatach, wycięłam z arkusza My home garden 07.
Notesik również ozdobiłam zielonym papierem My home garden 05 i papierem z małego pada. Tag wycięłam z My home garden 07.
A tak wyglądał cały zestaw, powędrował do Vairatki w ramach świątecznej wymianki :)
Podzielę się z Wami jeszcze wspaniałą wiadomością - dołączyłam do fantastycznego DT Wycinanki :)
Dziękuję za odwiedziny i pozostawione miłe słowa :* Życzę udanego weekendu :)
piątek, 2 stycznia 2015
Urodzinowa
W nowym roku praca jeszcze ze starego - harmonijkowa kartka urodzinowa, z papierami My Wedding Craft&You Design i ramką Marianne D LR0279.
Cyfry wycięłam Marianne D COL1347.
Dziękuję za odwiedziny, cieszę się, że zaczynamy wspólnie nowy rok :)
Cyfry wycięłam Marianne D COL1347.
Dziękuję za odwiedziny, cieszę się, że zaczynamy wspólnie nowy rok :)
środa, 31 grudnia 2014
Nietypowa
Niedawno miałam okazję wykonać zupełnie nietypową kartkę ślubną - miała być w klimacie vintage, prosta, z koronkami, ale bez żadnych kwiatów. Muszę przyznać, że nie było to łatwe zadanie, a efekty moich zmagań wyglądają następująco:
"Uszyłam" koronkową sukienkę, którą zawiesiłam na manekinie wyciętym Marianne D LR0292. Pomiędzy bawełniane koronki wkleiłam koronki papierowe.
Sukienkę na manekinie podkleiłam kosteczkami i przykleiłam na owalu i prostokącie wyciętym wykrojnikiem Spellbinders. Pod nimi przykleiłam koronki, na przemian bawełniane i papierowe. Dodałam garść perełek i gotowe.
Na pudełko zrobiłam opaskę z koronki z kokardą.
Cały komplet wygląda tak:
Dziękuję Wam za odwiedziny. Życzę wspaniałej zabawy sylwestrowej i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku :)
"Uszyłam" koronkową sukienkę, którą zawiesiłam na manekinie wyciętym Marianne D LR0292. Pomiędzy bawełniane koronki wkleiłam koronki papierowe.
Sukienkę na manekinie podkleiłam kosteczkami i przykleiłam na owalu i prostokącie wyciętym wykrojnikiem Spellbinders. Pod nimi przykleiłam koronki, na przemian bawełniane i papierowe. Dodałam garść perełek i gotowe.
Na pudełko zrobiłam opaskę z koronki z kokardą.
Cały komplet wygląda tak:
Dziękuję Wam za odwiedziny. Życzę wspaniałej zabawy sylwestrowej i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku :)
poniedziałek, 29 grudnia 2014
Na dobry początek nowego roku...
...ozdobiłam stojący kalendarz.
Ozdobiłam go oczywiście masą kwiatów z Wild Orchid Crafts.
Użyłam cudnej magnolii, białych róż z różowymi środkami w dwóch rozmiarach, dodałam też małe różyczki i białe pączki. Brzegi kompozycji wykończyłam białymi listkami.
Pod kwiatami schowała się żywiczna różyczka i zegar, który pomalowałam na biało gessem i posypałam mikokulkami.
Nad magnolią przykleiłam primową wróżkę.
Materiały z Wild Orchid Crafts:
Mixed Pastel ToneMulberry Paper Magnolias
Ozdobiłam go oczywiście masą kwiatów z Wild Orchid Crafts.
Użyłam cudnej magnolii, białych róż z różowymi środkami w dwóch rozmiarach, dodałam też małe różyczki i białe pączki. Brzegi kompozycji wykończyłam białymi listkami.
Pod kwiatami schowała się żywiczna różyczka i zegar, który pomalowałam na biało gessem i posypałam mikokulkami.
Nad magnolią przykleiłam primową wróżkę.
Materiały z Wild Orchid Crafts:
Mixed Pastel ToneMulberry Paper Magnolias
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)