Muszę Wam się do czegoś przyznać - nie potrafię robić kopertówek ;P Równe składanie papieru zdecydowanie przekracza moje możliwości ;) Dlatego właśnie ostatnio zrobiłam dwie kartki, które są wariacjami na temat kopertówek. Skusił mnie do tego nowy wykrojnik Marianne Design
Pierwsza kartka jest składana z trzech części i zawiązywana na wstążkę, więc odrobinę przypomina kopertówkę.
Wewnątrz na owalnych serwetkach umieściłam życzenia i cytat oraz łabędzie
Z zewnątrz kartkę zdobi ażurowy kwiat, który zrobiłam z papieru czerpanego za pomocą
Przy wykonywaniu drugiej kartki nie miałam cierpliwości do składania i w związku z tym jest to kartka, która tylko udaje kopertówkę ;) Użyłam do jej ozdobienia papierów
Kartka składa się z dwóch części, pod owalem z łabędziami ukryłam kieszonkę na pieniądze.
Kwiat to ponownie
piątek, 17 sierpnia 2012
środa, 15 sierpnia 2012
Kartka urodzinowa z koszem
Dziś, na poprawę nastroju w ten deszczowy dzień, pokażę Wam czerwoną urodzinową kartkę typu tent.
I znowu użyłam kombinacji papierów Kropeczki z truskawkami i Ale plama! - Plask!, bardzo ją lubię ;) Napis umieściłam na Spellbinders Nestabilities - Fancy Tags, otwór w kartce wycięłam Marianne D - Wykrojnik ramki okrągłe LR0141. Koszyczek to oczywiście Marianne D - Wykrojnik kosz na róże CR1206, umieściłam w nim lilie.
Podobnie ozdobiłam tył z życzeniami.
I oczywiście pudełko :)
Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa, jakie zostawiłyście i życzę wspaniałego dnia :)
I znowu użyłam kombinacji papierów Kropeczki z truskawkami i Ale plama! - Plask!, bardzo ją lubię ;) Napis umieściłam na Spellbinders Nestabilities - Fancy Tags, otwór w kartce wycięłam Marianne D - Wykrojnik ramki okrągłe LR0141. Koszyczek to oczywiście Marianne D - Wykrojnik kosz na róże CR1206, umieściłam w nim lilie.
Podobnie ozdobiłam tył z życzeniami.
I oczywiście pudełko :)
Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa, jakie zostawiłyście i życzę wspaniałego dnia :)
poniedziałek, 13 sierpnia 2012
Urodzinowy komplet
Ostatnio robię sporo kartek urodzinowych, jedna z nich poleciała do Wiśni :)
Do kartki dodałam magnes na lodówkę i tak powstał soczysty komplet.
Komplet swoje kolory zawdzięcza papierowi Be optimistic #5 oraz pomarańczowym różom, dodałam też zielone listki i śliczną wstążkę. Bazę kartki wykonałam z połowy arkusza 30x30 białego płótna. Z jednego arkusza można zrobić dwie kartki i nie ma żadnych odpadków :)
Wewnątrz kartki cytat i życzenia oraz więcej ciepłych kolorków Be optimistic #5.
Przy ozdabianiu magnesu powtórzyłam motywy z kartki.
I jeszcze zbliżenie na różę :) Róże to nowy model, wykonałam ją za pomocą wykrojnika Rose Creations z pomarańczowego papieru czerpanego150g. Liście to również wycinanki z zielonego papieru czerpanego 260g. Pomarańczowy papier czerpany posłużył mi też jako tło magnesu.
Mi nowe róże podobają się bardzo, a jak Wam się podobają?
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i pozdrawiam serdecznie :)
Do kartki dodałam magnes na lodówkę i tak powstał soczysty komplet.
Komplet swoje kolory zawdzięcza papierowi Be optimistic #5 oraz pomarańczowym różom, dodałam też zielone listki i śliczną wstążkę. Bazę kartki wykonałam z połowy arkusza 30x30 białego płótna. Z jednego arkusza można zrobić dwie kartki i nie ma żadnych odpadków :)
Wewnątrz kartki cytat i życzenia oraz więcej ciepłych kolorków Be optimistic #5.
Przy ozdabianiu magnesu powtórzyłam motywy z kartki.
I jeszcze zbliżenie na różę :) Róże to nowy model, wykonałam ją za pomocą wykrojnika Rose Creations z pomarańczowego papieru czerpanego150g. Liście to również wycinanki z zielonego papieru czerpanego 260g. Pomarańczowy papier czerpany posłużył mi też jako tło magnesu.
Mi nowe róże podobają się bardzo, a jak Wam się podobają?
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i pozdrawiam serdecznie :)
piątek, 10 sierpnia 2012
Na zdjęcia
Pudełko na zdjęcia i folderek na płytę w brązach i turkusach zrobiłam specjalnie dla malutkiego Adriana.
Zrobiłam je jeszcze w lipcu, ale jakoś nie było okazji Wam pokazać ;)
Przykleiłam trochę tektury falistej i mnóstwo guzików, wybrałam je z tego i tego zestawu. Guziki uzupełniłam ćwieczkami. Dodałam też sporo tuszu ;)
Piękne fotki, które oglądacie nie są oczywiście moje - dziękuję Anno :*
Część z Was już wie, że można Moją papierową krainę znaleźć na Facebooku ;) Zapraszam do polubienia, niedługo planuję konkurs specjalnie dla moich facebookowych fanów ;)
Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa i pozdrawiam serdecznie :)
Zrobiłam je jeszcze w lipcu, ale jakoś nie było okazji Wam pokazać ;)
Przykleiłam trochę tektury falistej i mnóstwo guzików, wybrałam je z tego i tego zestawu. Guziki uzupełniłam ćwieczkami. Dodałam też sporo tuszu ;)
Piękne fotki, które oglądacie nie są oczywiście moje - dziękuję Anno :*
Część z Was już wie, że można Moją papierową krainę znaleźć na Facebooku ;) Zapraszam do polubienia, niedługo planuję konkurs specjalnie dla moich facebookowych fanów ;)
Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa i pozdrawiam serdecznie :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





















