W grudniu Craft&You Design zaprasza Was na jeszcze jedno wyzwanie, tym razem kulinarne.
Moja interpretacja to przepiśnik w ciut nietypowych kolorach, a to za sprawą papierów z kolekcji My home garden. Zielony papier to My home garden 05, użyłam też papieru z nadrukiem ziół z małego pada. Ozdobne ramki i tagi wycięłam a arkusza My home garden 07.
Wewnętrzne okładki ozdobiłam My home garden 05 i My home garden 04.
Wewnątrz zrobiłam trzy przekładki, sałatkowa z ziołami z My home garden 05...
...dania główne z pomidorkami My home garden 02...
...na ciasta i desery z owocami My home garden 04.
Zapraszamy do wspólnej zabawy :)
wtorek, 16 grudnia 2014
poniedziałek, 15 grudnia 2014
Dekoracje świąteczne
Czy lubicie robić własnoręcznie dekoracje świąteczne? Ja bardzo lubię. Zwykle robiłam je z różnych sztucznych elementów. W tym roku natchnęły mnie piękne, duże poinsecje z Wild Orchid Crafts, więc użyłam ich do wykonania papierowych dekoracji.
Spójrzcie sami - czyż nie wyglądają fantastycznie? Dodałam tu jeszcze piękne białe listki, kwiaty jabłoni, czerwone jabłuszka, piórka, wstążki i gotowe.
Druga praca na dziś to stroik na świecę. Uwiłam wianuszek z liści ostrokrzewów na drucikach, dodałam poinsecje, białe pączki róż, złote bombki i jagody.
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :*
Pozdrawiam serdecznie!
PS.
Pojawiła się na moim blogu weryfikacja słowna komentarzy, chociaż mam ją wyłączoną w ustawieniach. Czy ktoś wie jak ją zlikwidować?
Spójrzcie sami - czyż nie wyglądają fantastycznie? Dodałam tu jeszcze piękne białe listki, kwiaty jabłoni, czerwone jabłuszka, piórka, wstążki i gotowe.
Druga praca na dziś to stroik na świecę. Uwiłam wianuszek z liści ostrokrzewów na drucikach, dodałam poinsecje, białe pączki róż, złote bombki i jagody.
Produkty z Wild Orchid Crafts:
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :*
Pozdrawiam serdecznie!
PS.
Pojawiła się na moim blogu weryfikacja słowna komentarzy, chociaż mam ją wyłączoną w ustawieniach. Czy ktoś wie jak ją zlikwidować?
niedziela, 14 grudnia 2014
Dla odmiany
Dla odmiany od klimatów świątecznych mam dziś dla Was delikatny exploding box z motylkami.
Kwiaty pochodzą z Wild Orchid Crafts: piękne pastelowe magnolie, róże trellis, różyczki "tea" i najmniejsze różyczki.
Dziękuję za Waszą wizytę i miłe słowa :*
Kwiaty pochodzą z Wild Orchid Crafts: piękne pastelowe magnolie, róże trellis, różyczki "tea" i najmniejsze różyczki.
Dziękuję za Waszą wizytę i miłe słowa :*
piątek, 12 grudnia 2014
Na ciepło czy na zimno?
Świąteczne kolekcje Craft&You Design są tak różne, że każdy znajdzie w nich papiery dla siebie. Dzisiaj przygotowałam z nich dwie kartki, jedną w mroźnych klimatach kolekcji Frozen Paper, a drugą w ciepłych kolekcji Christmas Story.
Użyłam papierów Christmas Story 06, Christmas Story 03, część arkusza Christmas Story 02 wkleiłam też do środka kartki.
Mroźną kartkę ozdobiłam papierami Frozen Paper 05 - jedna strona jest na zewnątrz, druga wewnątrz kartki. Gwiazdkę wycięłam z arkusza turkusowej strony Frozen Paper 02.
Formę moich kartek pozwoliłam sobie zaczerpnąć z kartki Pauli Reid. Kartki składają się z trzech części, są wielkości 10,5x15cm. Przednia strona jest podzielona na dwie części, które łączą gwiazdki wycięte Marianne D CR1226. Na żywo wygląda to bardzo ciekawie.
Kartki ozdobiłam poinsecjami wyciętymi Marianne D LR0122 z bordowego, zielonego i białego papieru czerpanego. Dodałam ostrokrzewy Marianne D LR0244, czerwone i białe kilki na drucikach, trochę brokatu i mikrokulek. Piękne magnolie oczywiście z Wild Orchid Crafts.
A Wasze kartki już wysłane?
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za to, że zaglądacie i czasem zostawiacie miłe słowa :*
Użyłam papierów Christmas Story 06, Christmas Story 03, część arkusza Christmas Story 02 wkleiłam też do środka kartki.
Mroźną kartkę ozdobiłam papierami Frozen Paper 05 - jedna strona jest na zewnątrz, druga wewnątrz kartki. Gwiazdkę wycięłam z arkusza turkusowej strony Frozen Paper 02.
Formę moich kartek pozwoliłam sobie zaczerpnąć z kartki Pauli Reid. Kartki składają się z trzech części, są wielkości 10,5x15cm. Przednia strona jest podzielona na dwie części, które łączą gwiazdki wycięte Marianne D CR1226. Na żywo wygląda to bardzo ciekawie.
Kartki ozdobiłam poinsecjami wyciętymi Marianne D LR0122 z bordowego, zielonego i białego papieru czerpanego. Dodałam ostrokrzewy Marianne D LR0244, czerwone i białe kilki na drucikach, trochę brokatu i mikrokulek. Piękne magnolie oczywiście z Wild Orchid Crafts.
A Wasze kartki już wysłane?
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za to, że zaglądacie i czasem zostawiacie miłe słowa :*
wtorek, 9 grudnia 2014
Wyzwanie Craft&You Design
Grudniowe wyzwanie Craft&You Design ma temat "Wesołych Świąt".
Moja interpretacja to świąteczny komplet na bogato ;) Jest pełen poinsecji Marianne D LR0122 wyciętych z bordowego papieru czerpanego i zielonego papieru czerpanego i uformowanych na mokro. Ich końcówki pomalowałam złotą mgiełką 13arts. Kompozycję uzupełniły gałązki świerku Marianne D LR0181, gałązki ostrokrzewu Marianne D LR0244 i narożniki CR1253, wycięłam je z zielonego papieru czerpanego i odrobinę potuszowałam. Dodałam też sporo złotych kulek i ramki Marianne D LR0116.
Komplet składa się z kartki, na której nakleiłam również napis od Rosy Owl.
Druga część kompletu to mini-album typu jamnik, ozdobiony również podobnymi elementami. Duża, ozdobna ramka pochodzi z papieru Christmas Story 01, wycięłam ją i potuszowałam brzegi. Czerwony papier to Christmas Story 02.
Złotą ramkę również ozdobiłam ramką z papieru Christmas Story 01, na części arkusza Christmas Story 06 nadrukowałam treść kolędy. Wśród gąszczy ostrokrzewu umieściłam zamyślonego aniołka Primy, lekko pomalowałam go złotą mgiełką 13arts.
Zapraszamy na wyzwanie Craft&You Design :)
Moja interpretacja to świąteczny komplet na bogato ;) Jest pełen poinsecji Marianne D LR0122 wyciętych z bordowego papieru czerpanego i zielonego papieru czerpanego i uformowanych na mokro. Ich końcówki pomalowałam złotą mgiełką 13arts. Kompozycję uzupełniły gałązki świerku Marianne D LR0181, gałązki ostrokrzewu Marianne D LR0244 i narożniki CR1253, wycięłam je z zielonego papieru czerpanego i odrobinę potuszowałam. Dodałam też sporo złotych kulek i ramki Marianne D LR0116.
Komplet składa się z kartki, na której nakleiłam również napis od Rosy Owl.
Druga część kompletu to mini-album typu jamnik, ozdobiony również podobnymi elementami. Duża, ozdobna ramka pochodzi z papieru Christmas Story 01, wycięłam ją i potuszowałam brzegi. Czerwony papier to Christmas Story 02.
Złotą ramkę również ozdobiłam ramką z papieru Christmas Story 01, na części arkusza Christmas Story 06 nadrukowałam treść kolędy. Wśród gąszczy ostrokrzewu umieściłam zamyślonego aniołka Primy, lekko pomalowałam go złotą mgiełką 13arts.
Zapraszamy na wyzwanie Craft&You Design :)
poniedziałek, 8 grudnia 2014
Na szybko
Zdarza się, że nie mamy wiele czasu na przygotowanie świątecznej kartki. Mi z pomocą przyszły piękne, duże poinsecje z Wild Orchid Crafts, do których właściwie nie trzeba już wiele dodatków.
Dodałam piękne, zielone liście ostrokrzewu, kawałki pomalowanej na złoto tekturki. Papiery to Craft&You Design z kolekcji Christmas Story. Czerwoną ramkę wycięłam z papieru czerpanego wykrojnikiem Marianne D LR0317, a napis wykrojnikiem Rosy Owl.
Pokażę Wam też dzisiaj prosty świecznik, jaki zrobiłam wraz moją córką na szkolny kiermasz.
Okleiłyśmy świecę laskami cynamonu, dodałyśmy kawałek koronki, sznurek, czerwoną poinsecję i listki ostrokrzewu z WOC i gotowe :)
Materiały z Wild Orchid Crafts:
Large Red PoinsettiaBlooms (60mm)
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :*
Dodałam piękne, zielone liście ostrokrzewu, kawałki pomalowanej na złoto tekturki. Papiery to Craft&You Design z kolekcji Christmas Story. Czerwoną ramkę wycięłam z papieru czerpanego wykrojnikiem Marianne D LR0317, a napis wykrojnikiem Rosy Owl.
Pokażę Wam też dzisiaj prosty świecznik, jaki zrobiłam wraz moją córką na szkolny kiermasz.
Okleiłyśmy świecę laskami cynamonu, dodałyśmy kawałek koronki, sznurek, czerwoną poinsecję i listki ostrokrzewu z WOC i gotowe :)
Materiały z Wild Orchid Crafts:
Large Red PoinsettiaBlooms (60mm)
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :*
niedziela, 7 grudnia 2014
Coś innego
Kupiłam ostatnio świetne światełka, gwiazdeczki na srebrnym druciku. Postanowiłam je trochę dodatkowo ozdobić. Owinęłam drut wstążką do pakowania prezentów, a na co czwartym światełku zamocowałam wycięte z papieru domki. Wygląda to bardzo ładnie, ale niestety nie potrafię oddać uroku światełek na zdjęciu :(
Dziękuję za odwiedziny i każde miłe słowo, jakie po Was zostaje :*
Dziękuję za odwiedziny i każde miłe słowo, jakie po Was zostaje :*
piątek, 5 grudnia 2014
Wyzwanie w Rosy Owl
Czas na kolejne wyzwanie Rosy Owl, tematem są święta.
Moja interpretacja to świąteczna kartka - piramidka, do zrobienia której użyłam ażurowych listków i napisu Wesołych Świąt.
Kartka jest w trochę nietypowych kolorach, testuję klimaty skandynawskie ;)
Poinsecje zrobiłam za pomocą Marianne LR0142 z białego papieru czerpanego. Kompozycję wspaniale uzupełniły ażurowe listki z Rosy Owl i czerwone jagódki.
Ta forma jest bardzo prosta do wykonania, a bardzo efektowna. Można ją nawet złożyć i wysłać w kopercie.
Sprawdźcie, jakie piękne prace zrobiły pozostałe projektantki i zapraszamy do zabawy. Warto się pobawić, bo do zdobycia jest bon na 90zł :)
Moja interpretacja to świąteczna kartka - piramidka, do zrobienia której użyłam ażurowych listków i napisu Wesołych Świąt.
Poinsecje zrobiłam za pomocą Marianne LR0142 z białego papieru czerpanego. Kompozycję wspaniale uzupełniły ażurowe listki z Rosy Owl i czerwone jagódki.
Ta forma jest bardzo prosta do wykonania, a bardzo efektowna. Można ją nawet złożyć i wysłać w kopercie.
Sprawdźcie, jakie piękne prace zrobiły pozostałe projektantki i zapraszamy do zabawy. Warto się pobawić, bo do zdobycia jest bon na 90zł :)
czwartek, 4 grudnia 2014
Świąteczne...
...dzisiaj, właściwie dla odmiany, bo ostatnio zupełnie nieświątecznie u mnie ;)
Dwie proste kartki - pierwsza z piękną bombką ze Skrapińca, poinsecją Marianne D LR0122 wyciętą z bordowego papieru czerpanego, gałązką świerku Marianne D LR0181 i ostrokrzewem Marianne D LR0244, wycięłam je z zielonego papieru czerpanego i odrobinę potuszowałam. Dodałam też gałązki wycięte wielkim dziurkaczem Marthy Stewart. Papier to Christmas Story 03 Craft&You Design. Napis oczywiście od Rosy Owl.
Druga kartka, również prosta i podobna do poprzedniej. Użyłam podobnych elementów: bordowych i zielonych poinsecji Marianne D LR0122 i LR0142, gałązki świerku Marianne D LR0181 i ostrokrzewów LR0244, wyciętych z zielonego papieru czerpanego i potuszowanych. Dodałam gwiazdkę Marianne D CR1226 i obrazek z Christmas Story 08 Craft&You Design.
Dziękuję za odwiedziny i każde miłe słowo :*
Dwie proste kartki - pierwsza z piękną bombką ze Skrapińca, poinsecją Marianne D LR0122 wyciętą z bordowego papieru czerpanego, gałązką świerku Marianne D LR0181 i ostrokrzewem Marianne D LR0244, wycięłam je z zielonego papieru czerpanego i odrobinę potuszowałam. Dodałam też gałązki wycięte wielkim dziurkaczem Marthy Stewart. Papier to Christmas Story 03 Craft&You Design. Napis oczywiście od Rosy Owl.
Druga kartka, również prosta i podobna do poprzedniej. Użyłam podobnych elementów: bordowych i zielonych poinsecji Marianne D LR0122 i LR0142, gałązki świerku Marianne D LR0181 i ostrokrzewów LR0244, wyciętych z zielonego papieru czerpanego i potuszowanych. Dodałam gwiazdkę Marianne D CR1226 i obrazek z Christmas Story 08 Craft&You Design.
Dziękuję za odwiedziny i każde miłe słowo :*
wtorek, 2 grudnia 2014
Witaj maluszku
Dziś pokażę Wam kartkę, którą zrobiłam dla malutkiej Hani, oczywiście w dopasowanym pudełku.
Użyłam napisu "Witaj maluszku", a bogatą kompozycję kwiatową uzupełniłam listkami róży.
Kompozycję kwiatową tworzy niebieska magnolia, do której dodałam niebieskie kwiaty jabłoni, jasne i ciemne różyczki i pączki róż. Wózek wycięłam wykrojnikiem Marianne D LR0218, na nim nakleiłam serduszko z Marianne D COL1377. Okrągła serwetka to Marianne D CR1248.
Dziękuję za odwiedziny i każde pozostawione miłe słowo :*
Użyłam napisu "Witaj maluszku", a bogatą kompozycję kwiatową uzupełniłam listkami róży.
Kompozycję kwiatową tworzy niebieska magnolia, do której dodałam niebieskie kwiaty jabłoni, jasne i ciemne różyczki i pączki róż. Wózek wycięłam wykrojnikiem Marianne D LR0218, na nim nakleiłam serduszko z Marianne D COL1377. Okrągła serwetka to Marianne D CR1248.
Dziękuję za odwiedziny i każde pozostawione miłe słowo :*
Subskrybuj:
Posty (Atom)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)


.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)