Translate

poniedziałek, 30 września 2019

Świątecznie

Witajcie.
Zabawnie robi się świąteczne kartki, gdy za oknem jeszcze wciąż zielono, ale nowa kolekcja Lemoncraft Joy to the world kusi i skłania do inauguracji sezonu świątecznego. Dlatego nie opierałam się zbytnio i nucąc pod nosem Last Christmas błyskawicznie zrobiłam dwie kartki.

Pierwsza kartka jest ciut nietypowa - biało-niebieska z akcentami różu. Okleiłam ją papierem dodatkowym z okładki kolekcji, na nim nakleiłam dwa duże tagi wycięte z Joy to the world 04. Kompozycję kwiatową, oprócz mnóstwa białych gałązek i dużych poinsecji z foamiranu, utworzyły kwiatki i gwiazdka wycięte z jednego z arkuszy Joy to the world basic. Pod kompozycją dodałam też bombkę, a na dole serduszko wycięte również z tego papieru.


Druga kartka jest bardziej tradycyjna, beżowo-czerwona, błyszcząca złotym brokatem. Bazę okleiłam papierem w deski Joy to the world 04, a na nim ułożyłam dwie postarzone koperty wycięte z Joy to the world 03. Dodałam duże kwiaty, pachnące laski cynamonu, button, jagody, pomponiki i mnóstwo listków wyciętych z zielonego papieru z zestawu Joy to the world basic. W zestawie basic są różne elementy do wycinania, dodałam więc jeszcze bombki i złote gwiazdki.

Kwiaty wycinałam wykrojnikiem Sizzix 662636, listki Sizzix 661597 i 662571, śnieżynkę Sizzix 663106.Użyte produkty:
Joy to the world 04
Joy to the world basic
Joy to the world dodatkowy arkusz
Joy to the world 03
Joy to the world zestaw buttonów
Foamiran czerwony 6mm
Foamiran biały 6mm
Pomponiki czerwone

Dziękuję za odwiedziny i każde miłe słowo :* Pozdrawiam!

6 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i każde pozostawione słowo:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...